• Elektronikus napló               Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola - Albertirsa
  • Fenntartó: Az EKIF weboldala

    Diákjaink

    1. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Horányiné Kovács Éva Petra

    1. Abdelmalek Emma
    2. Balog Pál
    3. Bara Melinda
    4. Bara Réka
    5. Beke Adorján
    6. Boris Noémi
    7. Czárák Rebeka
    8. Eszenyi Levente
    9. Fazekas Aliz
    10. Gavló Zsombor
    11. Horváth Fanni
    12. Illés Hanna Jázmin
    13. Jászberényi Anna
    14. Jegenyei Anna
    15. Kádár Dominik
    16. Kiss-Bartos Rozina Dorottya
    17. Konsai Anna Flóra
    18. Mészáros Dorottya
    19. Mészáros Hanna Lora
    20. Mészáros Nóra
    21. Papp Zoé
    22. Petró Maja
    23. Radvánszki Norina Roxana
    24. Somodi Péter
    25. Surman Bendegúz Pál
    26. Szabó Luca

     

    2. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Révész Hajnalka

    1. Antalfi Róza
    2. Béki Bendegúz
    3. Béki Júlia Freya
    4. Csábri -Nagy Hanna
    5. Deák Szabolcs Attila
    6. Duba Ajsa Anna
    7. Fajkis Fanni Napsugár
    8. Gór Ádám
    9. Halmi – Guti Anna
    10. Kamarás Regina
    11. Kránik Szabolcs Csaba
    12. Losó Vince
    13. Ludányi Lili Anna
    14. Molnár Brigitta Erzsébet
    15. Nagy Hanna Mária
    16. Orosz Dániel
    17. Orosz Lili
    18. Orosz Márton
    19. Prumek Csanád
    20. Rákosi Vivien
    21. Stark Éva Lilla
    22. Sztártya Csenge Zselyke
    23. Tóth Balázs Péter
    24. Varényi Noel
    25. Vasadi Szófia Luca
    26. Vicha Erik
    27. Zsigó Nóra

    3. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Dinyákné Rajta Edit

    1. Benkó Eszter
    2. Boskó Luca
    3. Brtka Vivien
    4. Csányi Nelli
    5. Gavló Hedvig
    6. Gimesi Mór
    7. Gimesi Villő
    8. Hajdu Hanna
    9. Hoó István Dávid
    10. Horvát Zsombor
    11. Kerekes Kira Dorina
    12. Kiss-Bartos Júlia
    13. Konsai Máté
    14. Kovács Jázmin
    15. Molnár Bálint Péter
    16. Nagy Levente
    17. Orgován Emma Sára
    18. Raffay Péter Antal
    19. Renner Kinga Szonja
    20. Sárik-Farkas Hedvig
    21. Somogyi Ádám
    22. Spitzer Effi
    23. Sztrátya Lóránt
    24. Tóth Roland
    25. Varga Regina
    26. Zatykó Noémi

    4. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Kerényi Boróka

    1. Béki Botond
    2. Czárák Kitti
    3. Csábri-Nagy Ábel
    4. Duba Árpád
    5. Fazekas Zalán
    6. Holló Diána
    7. Horváth Patrik
    8. Kamarás Adél
    9. Kiss-Bartos Bálint
    10. Kránik Izabella
    11. Mári Benedek
    12. Mészáros Borbála
    13. Nagy Eleanor Liána
    14. Pék Botond
    15. Petró Roland
    16. Petró Zsófi
    17. Puskás Viktor József
    18. Stefkovics Hanna
    19. Szabó Mira
    20. Sznopka Annamária
    21.  Varényi Dominik
    22. Vicha Lotti

    5. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Vig Ildikó

    1. Benkó Bence
    2. Brunner Bianka
    3. Doma Rebeka
    4. Énok-Nagy Ferenc
    5. Farkas Gábor
    6. Fazekas Olivér
    7. Gerhát Panni
    8. Gyarmati Dániel
    9. Hadházi Lilla
    10. Holánszki Zoltán
    11. Horvát Barnabás
    12. Horváth Zsuzsanna
    13. Janik Balázs
    14. Kádár János
    15. Kostyalik Csenge
    16. Lehel Álmos
    17. Lehel Örs
    18. Mészáros Ákos
    19. Nagy Zente Szabolcs
    20. Pintér János
    21. Stark Veronika
    22. Szelei-Papp Gréta
    23. Vasadi Nóra

    6. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Huszár Gábor

    1. Béki Míra
    2. Csábri-Nagy Bálint
    3. Csányi Erik
    4. Deák Tímea Dóra
    5. Faragó Hanna
    6. Fülöp Áron
    7. Horváth Nóra Beatrix
    8. Huber Tamás
    9. Hudák Rebeka Emília
    10. Huszár Ábel Levente
    11. Király Dávid
    12. Pék Balázs
    13. Renner Lili Anna
    14. Szabó Zsófia
    15. Szarka Szabolcs Örs
    16. Szászi Gréta
    17. Tornyossy Ádám Zoltán
    18. Tóth Bianka
    19. Tóth Loréna
    20. Turcsik Benjámin
    21. Vígh Petra Andrea
    22. Wieszt Gergely Róbert
    23. Zajacz Levente Dominik
    24. Zsigó Noémi

    7. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Kassainé Csonka Márta

    1. Barát Csenge Hunorka
    2. Bátkai Janka
    3. Benkó Martina
    4. Bere Laura
    5. Böndör István
    6. Dencsi Anna
    7. Erdélyi Hunor Csaba
    8. Farkas Gergő
    9. Forgács Míra
    10. Futó Viktória Fanni
    11. Gerhát Polli
    12. Hajdu Gergely
    13. Herczeg Anna
    14. Janik Levente Tamás
    15. Jutasi Kata
    16. Király Lili
    17. Kránik Nóra Tímea
    18. Lehel Koppány László
    19. Lőkös Lilien
    20. Orosz Dániel
    21. Pálinkás Benedek
    22. Pásztor Nóra
    23. Povisel Gabriella
    24. Przechodni Péter Kornél
    25. Reszler Noémi Csenge
    26. Sipos Attila
    27. Szarka Bulcsú János
    28. Wieszt György Antal

    8. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Huszárné Szuda Erzsébet

    1. Barcsik Brigitta
    2. Bisztran Zoltán
    3. Bóbis Vivien
    4. Deák István Árpád
    5. Erős Anna
    6. Fajkis Kíra Lili
    7. Huszár Ákos Lehel
    8. Kostyalik Petra Eszter
    9. Lestár Sarolta Hanna
    10. Malis Dóra
    11. Nemes Dominik Szilárd
    12. Pék Dalma
    13. Petró Gergely
    14. Pintér Boglárka
    15. Révész Enikő
    16. Szabó Dominika
    17. Szabó Nóra
    18. Szabó Zsanett
    19. Szirom Anna Emília
    20. Tornyossy Máté
    21. Utasi Patrik
    22. Vasadi Réka
    23. Vígh Adrienn