• Elektronikus napló               Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
  • Fenntartó: Az EKIF weboldala

    Diákjaink

    1. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Révész Hajnalka

    Feltöltés alatt!
    1. Antalfi Róza
    2. Béki Bendegúz
    3. Béki Júlia Freya
    4. Csábri -Nagy Hanna
    5. Deák Szabolcs Attila
    6. Duba Ajsa Anna
    7. Fajkis Fanni Napsugár
    8. Gór Ádám
    9. Halmi – Guti Anna
    10. Kamarás Regina
    11. Kránik Szabolcs Csaba
    12. Losó Vince
    13. Ludányi Lili Anna
    14. Molnár Brigitta Erzsébet
    15. Nagy Hanna Mária
    16. Orosz Dániel
    17. Orosz Lili
    18. Orosz Márton
    19. Prumek Csanád
    20. Rákosi Vivien
    21. Stark Éva Lilla
    22. Sztártya Csenge Zselyke
    23. Tóth Balázs Péter
    24. Varényi Noel
    25. Vasadi Szófia Luca
    26. Vicha Erik
    27. Zsigó Nóra

    2. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Dinyákné Rajta Edit
    1. Benkó Eszter
    2. Boskó Luca
    3. Brtka Vivien
    4. Csányi Nelli
    5. Gavló Hedvig
    6. Gimesi Mór
    7. Gimesi Villő
    8. Hoó István Dávid
    9. Horvát Zsombor
    10. Kiss-Bartos Júlia
    11. Konsai Máté
    12. Kovács Jázmin
    13. Molnár Bálint Péter
    14. Nagy Levente
    15. Orgován Emma Sára
    16. Raffay Péter Antal
    17. Renner Kinga Szonja
    18. Sárik-Farkas Hedvig
    19. Somogyi Ádám
    20. Spitzer Effi
    21. Sztrátya Lóránt
    22. Tóth Roland
    23. Varga Regina
    24. Zatykó Noémi

    3. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Kerényi Boróka
    1. Béki Botond
    2. Czárák Kitti
    3. Csábri-Nagy Ábel
    4. Duba Árpád
    5. Fazekas Zalán
    6. Holló Diána
    7. Horváth Patrik
    8. Kamarás Adél
    9. Kiss-Bartos Bálint
    10. Korcz Katalin
    11. Kránik Izabella
    12. Mári Benedek
    13. Mészáros Borbála
    14. Nagy Eleanor Liána
    15. Pék Botond
    16. Petro Roland
    17. Petró Zsófi
    18. Stefkovics Hanna
    19. Szabó Mira
    20. Sznopka Annamária
    21. Tanka Máté
    22. Varényi Domini
    23. Vicha Lotti

    4. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:
    Nagyné Oláh Adrienn

    1. Benkó Bence
    2. Doma Rebeka
    3. Énok-Nagy Ferenc
    4. Farkas Gábor
    5. Fazekas Olivér
    6. Gerhát Panni
    7. Gyarmati Dániel
    8. Hadházi Lilla
    9. Holánszki Zoltán
    10. Horvát Barnabás
    11. Horváth Zsuzsanna
    12. Janik Balázs
    13. Kádár János
    14. Kedves Villő
    15. Kostyalik Csenge
    16. Lehel Álmos
    17. Lehel Örs
    18. Mészáros Ákos
    19. Nagy Zente Szabolcs
    20. Pintér János
    21. Stark Veronika
    22. Szelei-Papp Gréta
    23. Vasadi Nóra

    5. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Huszár Gábor

    1. Béki Mira
    2. Csábri-Nagy Bálint
    3. Csányi Erik
    4. Deák Tímea Dóra
    5. Faragó Hanna
    6. Fülöp Áron
    7. Horváth Nóra Beatrix
    8. Huber Tamás
    9. Hudák Rebeka Emília
    10. Huszár Ábel Levente
    11. Király Dávid
    12. Nyilas Cintia Dzsenifer
    13. Pék Balázs
    14. Renner Lili Anna
    15. Szabó Zsófia
    16. Szarka Szabolcs Örs
    17. Szászi Gréta
    18. Tornyossy Ádám Zoltán
    19. Tóth Bianka
    20. Tóth Loréna
    21. Turcsik Benjámin
    22. Vígh Petra Andrea
    23. Wieszt Gergely Róbert
    24. Zajacz Levente Dominik
    25. Zsigó Noémi

    6. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Kassainé Csonka Márta

    1. Barát Csenge Hunorka
    2. Bátkai Janka
    3. Benkó Martina
    4. Bere Laura
    5. Böndör István
    6. Dencsi Anna
    7. Erdélyi Hunor Csaba
    8. Farkas Gergő
    9. Forgács Míra
    10. Futó Viktória Fanni
    11. Gerhát Polli
    12. Hajdu Gergely
    13. Herczeg Anna
    14. Janik Levente Tamás
    15. Jutasi Kata
    16. Király Lili
    17. Kránik Nóra Tímea
    18. Lehel Koppány László
    19. Lőkös Lilien
    20. Orosz Dániel
    21. Pálinkás Benedek
    22. Pásztor Nóra
    23. Povisel Gabriella
    24. Przechodni Péter Kornél
    25. Reszler Noémi Csenge
    26. Sipos Attila
    27. Szarka Bulcsú János
    28. Wieszt György Antal

    7. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Huszárné Szuda Erzsébet

    1. Barcsik Brigitta
    2. Bisztran Zoltán
    3. Bóbis Vivien
    4. Deák István Árpád
    5. Erős Anna
    6. Fajkis Kíra Lili
    7. Huszár Ákos Lehel
    8. Kostyalik Petra Eszter
    9. Lestár Sarolta Hanna
    10. Malis Dóra
    11. Nemes Dominik Szilárd
    12. Pék Dalma
    13. Petró Gergely
    14. Pintér Boglárka
    15. Révész Enikő
    16. Szabó Dominika
    17. Szabó Nóra
    18. Szabó Zsanett
    19. Szirom Anna Emília
    20. Tornyossy Máté
    21. Utasi Patrik
    22. Vasadi Réka
    23. Vígh Adrienn

    8. osztály

    OSZTÁLYFŐNÖK:

    Vig Ildikó

    1. Albert Rebeka
    2. Bartos Balázs Bence
    3. Boros Dorina Kinga
    4. Csöndör Kinga
    5. Dózsa Zsófia
    6. Erdélyi Ákos Zoltán
    7. Farkas Laura Dominika
    8. Horányi Bianka
    9. Horváth Balázs
    10. Jutasi Péter
    11. Köblös Kiara
    12. Lénárt Mária
    13. Ludányi Boglárka
    14. Nagy Viktória Anna
    15. Nagy Zsanett
    16. Nyitrai Boglárka
    17. Patai Lili
    18. Pásztor Áron
    19. Sipos Balázs
    20. Sznopka József
    21. Szoboszlai Domokos
    22. Tokai Zsombor
    23. Tóth Angelika
    24. Turcsik Virág Ildikó
    25. Zsigó Róbert
    26. Zsiros Réka